TULOKSET / RESULTS 2018
Luokat/ classes
PEK = puppy, JUN= junior
NUO= Intermedial, AVO= Open
VET= veteran, VAL= Champion
kasv.lk= breeder class
NORD -nly (click on)
PU= BM
PN=BB
 SA=SQ
SERT= CC
vara-SERT= res.-CC
vara-CACIB= res.-CACIB
RYP= Group

PVM/ DATE PAIKKA/ PLACE TUOMARI/ JUDGE KOIRAN NIMI/ NAME OF THE DOG TULOS/ RESULTS  


15.07. Ogre, Latvia Rita  Kadiķe-Skadiņa, Latvia Misschiefin Abhiprithi VET ERI 1 SA PN 1 VSP ROP-vet.

14.07. Ogre, OgreV-18, Latvia

Martin Baskaran, Espanja

Misschiefin Abhiprithi VET ERI 1 SA SERT LV & BALT VMVA PN 1 VSP ROP-vet. OgreVV-18

08.07. Pärnu kv, Viro Ashling Connolly, Irelanti Misschiefin Abhiprithi VET ERI 1 SA PN 1 VSP ROP-vet.

07.07. Pärnu kv, Viro Ana Ivanova, Liettua Misschiefin Abhiprithi VET EH

06.07. Pärnu rn, Viro Leni Finne Misschiefin Abhiprithi VET ERI 1 SA PN 2 ROP-, BIS 4 -vet.

03.06. Luige, kv EEV-18, Viro Bas Bosch, Belgia Misschiefin Anshu Anbu VET EVA :)

01.06. Vanamõisa, Viro rn Eugeny Kuplyauskas, Venäjä Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA PU 2 VSP -vet.

27.05. Rauma Göran Bodegård, Ruotsi Misschiefin Anshu Anbu VET EH 3
Misschiefin Abhiprithi VET H

20.05. Hamina, NORD-nly Harry Tast Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 ROP -vet.

12.05. Turenki rn Kimmo Mustonen Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA VSP -vet.
Misschiefin Abhiprithi VET ERI

06.05. Tampere kv Linda Volarikova, Slovakia Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA VSP-vet
Misschiefin Abhiprithi VET EH

05.05. Tampere NORD-nly Rudi Brandt, Tanska Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 2 SA

31.03. Lappeenranta kv Paavo Mattila Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 2 SA PU 4
Misschiefin Abhiprithi VET ERI 4 SA

30.03. Lappeenranta Myrna Shiboleth, Israel Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA PU 2 ROP -vet.
Misschiefin Abhiprithi VET EH 4

24.03. Lahti kv Tiina Taulos Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 2

17.03. Kangasala, erikoisnäyttely Jukka Kuusisto Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA VSP -vet.
Eeva Resko Misschiefin I Love That Loving Feeling NUO ERI 3
Misschiefin Abhiprithi VET EH

11.02. Tallinna TLNWCup-17 kv, Viro Margaret Wildman, Englanti Misschiefin Abhiprithi VET ERI 1 SA PN 3 ROP-vet.

10.02. Veteran of Veteran -gaala, Vantaa Orietta Zilli, Italia Misschiefin Anshu Anbu Ensimmäisen kilpakumppanin voitto, toisella kierroksella häviö

10.02. Tallinna, Viro, ryhmänly Rafal First, Puola Misschiefin Abhiprithi VET ERI 1 SA PN 3 ROP-vet.

09.02. Tallinna. Viro Rune Lysgaard, Norja Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA VSP -vet.
TDE:n erikoisnäyttely Misschiefin Abhiprithi VET ERI 3
Pariluokka 3-sija

21.01. Turku kv Markus Gisslén, Ruotsi Misschiefin Anshu Anbu VET ERI 1 SA PU 4 VSP -vet.
Misschiefin Abhiprithi VET EH